Kerkdiensten

Zondag 2 februari, 09:30
M. Biewenga
Collecte: Stichting Dit Koningskind
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 2 februari, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Stichting Dit Koningskind
2e collecte: Bouwfonds
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 9 februari, 09:30
L.M. van der Veen
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 9 februari, 16:30
J.H. Smit
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 16 februari, 09:30
G. Zomer
Collecte: Stichting Fundament Gouda (steun stichting Ancora Salvarii)
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 16 februari, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Stichting Fundament Gouda (steun stichting Ancora Salvarii)
2e collecte: Bouwfonds
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 23 februari, 09:30
A.J. Noort
Collecte: Stichting de Voedselbank
2e collecte: Stichting Fundament Gouda (Stichting De Rots)
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 23 februari, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Stichting de Voedselbank
2e collecte: Stichting Fundament Gouda (Stichting De Rots)
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 1 maart, 09:30
W. Griffioen
Collecte: Akergemeente / project Chaudfontaine
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 1 maart, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Akergemeente / project Chaudfontaine
2e collecte: Bouwfonds
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 8 maart, 09:30
L.W. de Graaff
Collecte: Theologische Universiteit
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
HA
Zondag 8 maart, 16:30
L.W. de Graaff
Collecte: Theologische Universiteit
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
HA
Woensdag 11 maart, 19:30
C. van Atten (CGK)
Collecte: 't Swanenburghs Hofje (SCH)
samen met CGK
Zondag 15 maart, 09:30
P.A. Strating (NGK)
Collecte: Betrekking Buitenlandse Kerken
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 15 maart, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Betrekking Buitenlandse Kerken
2e collecte: Bouwfonds
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 22 maart, 09:30
W.B. van der Wal
Collecte: Stichting hulpbehoevende studenten
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 22 maart, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Stichting hulpbehoevende studenten
2e collecte: Bouwfonds
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 29 maart, 09:30
F. Rinkema
Collecte: Dienst der Barmhartigheid
2e collecte: Stichting Red een kind
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 29 maart, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Dienst der Barmhartigheid
2e collecte: Stichting Red een kind
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 5 april, 09:30
H.D. Groeneveld
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 5 april, 16:30
A.A.M. Wilschut
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Vrijdag 10 april, 19:30
H. van den Berg
Collecte: Theologische Universiteit
Zondag 12 april, 09:30
br. J.W. Sonneveld
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 12 april, 16:30
A.P. van der Velde
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 19 april, 09:30
A.M. Postma
Collecte: Stichting Present Gouda (tijdcollecte)
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 19 april, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Stichting Present Gouda (tijdcollecte)
2e collecte: Bouwfonds
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 26 april, 09:30
B. van Zuijlekom (NGK) Alexanderpolder
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Stichting de Luisterpost
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 26 april, 16:30
J. Klapwijk
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Stichting de Luisterpost
Meer informatie over de prekenserie
Zondag 3 mei, 09:30
J.J. Poutsma
Collecte: Jobhulpmaatje Gouda
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 3 mei, 17:00
B. Loonstra
Locatie: De Lichtwijzer
Collecte: Jobhulpmaatje Gouda
samen met CGK
Zondag 10 mei, 09:30
E. Brink
Collecte: Theologische Universiteit
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
HA
Zondag 10 mei, 16:30
M.K. Drost
Collecte: Theologische Universiteit
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
HA
Zondag 17 mei, 09:30
P. Niemeijer
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 17 mei, 16:30
P. Kleingeld (NGK)
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Donderdag 21 mei, 9:30
J.J. Meijer
Collecte: Stichting Mercy Ships
Zondag 24 mei, 09:30
J.J. Meijer
Collecte: Stichting Fundament Gouda (voedselactie Stichting Sarfath)
2e collecte: Stichting Het Passion Hummelo
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 24 mei, 16:30
J.R. Geersing
Collecte: Stichting Fundament Gouda (voedselactie Stichting Sarfath)
2e collecte: Stichting Het Passion Hummelo
Zondag 31 mei, 09:30
A. Koster
Collecte: Aix-en-Provence
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 31 mei, 16:30
J.M. Haak
Collecte: Aix-en-Provence
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 7 juni, 09:30
A. Koster
Collecte: West-Afrika Mission (Benin)
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 7 juni, 16:30
A.J. Noort
Collecte: West-Afrika Mission (Benin)
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 14 juni, 09:30
A. Koster
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 14 juni, 16:30
W.B. van der Wal
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 21 juni, 09:30
J. Ophoff
Collecte: Stichting Fundament Gouda (steun stichting Ancora Salvarii)
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 21 juni, 16:30
A. Koster
Collecte: Stichting Fundament Gouda (steun stichting Ancora Salvarii)
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 28 juni, 09:30
J.R. Geersing
Collecte: Theologische Universiteit
2e collecte: Stichting Dorcas
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
Zondag 28 juni, 16:30
Z.J.C. van Harten
Collecte: Theologische Universiteit
2e collecte: Stichting Dorcas
Zondag 5 juli, 09:30
A. Koster
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Bijbelclub: Groep 1/2 en 5/6
Zondag 5 juli, 16:30
E. Brink
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 12 juli, 09:30
A. Koster
Collecte: Stichting de Haven
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
Bijbelclub: Groep 3/4 en 7/8
HA
Zondag 12 juli, 16:30
A. Koster
Collecte: Stichting de Haven
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
HA
Zondag 19 juli, 09:30
A. Koster
Collecte: Nonfood bank Gouda
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 19 juli, 16:30
P.J.C. Colijn
Collecte: Nonfood bank Gouda
samen met CGK
Zondag 26 juli, 09:30
volgt nog
Collecte: Stichting de Voedselbank
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 26 juli, 19:00
B. Loonstra
Locatie: De Lichtwijzer
Collecte: Stichting de Voedselbank
samen met CGK
Zondag 2 augustus, 09:30
D.T. Vreugdenhil
Collecte: Stichting Present Gouda
samen met CGK
Zondag 2 augustus, 19:00
B. Loonstra
Locatie: De Lichtwijzer
Collecte: Stichting Present Gouda
samen met CGK
Zondag 9 augustus, 09:30
B. Loonstra
Collecte: Stichting Noodfonds Gouda
samen met CGK
Zondag 9 augustus, 19:00
B. Loonstra
Locatie: De Lichtwijzer
Collecte: Stichting Noodfonds Gouda
samen met CGK
Zondag 16 augustus, 09:30
A. Koster
Collecte: 't Swanenburghs Hofje (SCH)
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 16 augustus, 19:00
J. van Benthem
Locatie: De Lichtwijzer
Collecte: 't Swanenburghs Hofje (SCH)
samen met CGK
Zondag 23 augustus, 09:30
M. Tel
Collecte: Burennetwerk Gouda
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 23 augustus, 16:30
A. Koster
Collecte: Burennetwerk Gouda
samen met CGK
Zondag 30 augustus, 09:30
M. Biewenga
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 30 augustus, 16:30
A. Koster
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 6 september, 09:30
B. van Zuijlekom (NGK) Alexanderpolder
Collecte: Stichting Gevangenenzorg
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 6 september, 16:30
P. Poortinga
Collecte: Stichting Gevangenenzorg
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 13 september, 09:30
A. Koster
Collecte: Theologische Universiteit
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
HA
Zondag 13 september, 16:30
A. Koster
Collecte: Theologische Universiteit
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
HA
Zondag 20 september, 09:30
A. Koster
Collecte: Akergemeente / project Chaudfontaine
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 20 september, 16:30
J.M. Haak
Collecte: Akergemeente / project Chaudfontaine
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 27 september, 09:30
A. Koster
Collecte: Diaconaal Steunpunt
2e collecte: Stichting Fundament Gouda (Stichting De Rots)
Zondag 27 september, 16:30
H.J. Lopers
Collecte: Diaconaal Steunpunt
2e collecte: Stichting Fundament Gouda (Stichting De Rots)
Zondag 4 oktober, 09:30
A. Koster
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 4 oktober, 16:30
A.A.M. Wilschut
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 11 oktober, 09:30
J.W. van 't Hoff (NGK)Rijswijk
Collecte: Stichting de Voedselbank
Zondag 11 oktober, 16:30
A. Koster
Collecte: Stichting de Voedselbank
samen met CGK
Zondag 18 oktober, 09:30
Prof. P.H.R. v. Houwelingen Kampen
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 18 oktober, 16:30
volgt nog
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 25 oktober, 09:30
A. Koster
Collecte: Nederlands Bijbelgenootschap
2e collecte: Stichting Fundament Gouda (voedselactie Stichting Sarfath)
Zondag 25 oktober, 16:30
volgt nog
Collecte: Nederlands Bijbelgenootschap
2e collecte: Stichting Fundament Gouda (voedselactie Stichting Sarfath)
Zondag 1 november, 09:30
A. Koster
Collecte: De Verre Naasten
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 1 november, 16:30
J. van Benthem
Collecte: De Verre Naasten
2e collecte: Bouwfonds
Woensdag 4 november, 19:30
A. Koster
Collecte: Stichting Inloophuis Domino Gouda
samen met CGK
Zondag 8 november, 09:30
A. Koster
Collecte: Stichting Noodfonds Gouda
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
HA
Zondag 8 november, 16:30
A. Koster
Collecte: Stichting Noodfonds Gouda
2e collecte: Dienst der barmhartigheid
HA
Zondag 15 november, 09:30
G. Treurniet
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 15 november, 16:30
B. Loonstra
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 22 november, 09:30
M.A. van der Welle
Collecte: Stichting Fundament Gouda (t.b.v. Care Foundation)
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 22 november, 16:30
J. van Benthem
Collecte: Stichting Fundament Gouda (t.b.v. Care Foundation)
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 29 november, 09:30
B. Loonstra
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 29 november, 16:30
L.M. van der Veen
Collecte: Kerk
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 6 december, 09:30
A. Koster
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 6 december, 16:30
M. Biewenga
Collecte: Evangelisatie onder Moslims Den Haag
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 13 december, 09:30
M.A. van Leeuwen
Collecte: West-Afrika Mission (Benin)
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 13 december, 16:30
P. Poortinga
Collecte: West-Afrika Mission (Benin)
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 20 december, 09:30
A. Koster
Collecte: Dienst der Barmhartigheid
2e collecte: Bouwfonds
Zondag 20 december, 16:30
B. Loonstra
Collecte: Dienst der Barmhartigheid
2e collecte: Bouwfonds
Vrijdag 25 december, 09:30
A. Koster
Collecte: Stichting Siriz (VBOK) t.b.v. Regentessehuis Gouda
Zondag 27 december, 09:30
A.A.M. Wilschut
Collecte: Stichting Present Gouda
2e collecte: Theologische Universiteit
Zondag 27 december, 16:30
A.J. Noort
Collecte: Stichting Present Gouda
2e collecte: Theologische Universiteit
Donderdag 31 december, 19:30
A. Koster
Collecte: West-Afrika Mission (Benin)